Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık 15 KİLO KİTLE İLE YILLARCA YAŞADI

15 KİLO KİTLE İLE YILLARCA YAŞADI

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesi’nde daha önce çeşitli sebeplerle birkaç kez karın bölgesinden muayene edilen 42 yaşındaki hasta G.T’ın karın içindeki 15 Kiloluk kitle (pelvik kitle) olarak açık ameliyat yöntemi ile Uzman Doktor Hüseyin Görmüş tarafından iki saat süren başarılı bir ameliyat sonucunda çıkartıldı.

Giriş Tarihi: 3 Mart 2013 Pazar 13:50
15 KİLO KİTLE İLE YILLARCA YAŞADI

Yıllarca 15 Kilo Kitle İle Yaşamını Sürdürdü

Şanlıurfa’da oturan, şiddetli karın ağrısı şikâyeti ile daha önce bölgede birçok hastaneye başvurup karın ağrıları geçmeyen G.T adındaki hasta son olarak Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesi’ne başvurdu. Uz. Dr. Hüseyin Görmüş tarafından yapılan muayenesinde ve tetkiklerinde daha önce fark edilmeyen 15 Kilo büyüklüğünde karın içinde kitle tespit edildi.


Yapılan başarılı operasyon sonra 15 Kilo ağırlığındaki kitle başarılı bir şekilde karın içinde alındı. Tersiyer merkezlerde yapılması gereken bu tür operasyonlar Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesinde başarılı operasyonlarla yapılıyor.

Ameliyattan sonra henüz birinci günde tamamen iyileşen ve taburcu edilen 42 Yaşındaki G.T bu denli büyük ameliyatı bu kadar yüksek başarı ile gerçekleştiren Uz. Dr. Hüseyin Görmüş’e ve hemşirelerine çok teşekkür ederim.” dedi.  

Artık başta illere gitmenize gerek kalmadı, Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğumevi Hastanesi deneyimli Uzman doktor kadrosu ve son teknolojik imkânları ile en ileri ameliyatları başarı içinde yapabilmekte ve tüm bölge halkına hasta memnuniyetini esas alarak kaliteli hizmet vermektedir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da vicdansızlığın böylesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com