Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Kültür Sanat 13. Bahar Şenlikleri

13. Bahar Şenlikleri

Bu yıl 13. sü düzenlenecek olan Harran Üniversitesi Bahar Şenliği programı belli oldu.

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2012 Perşembe 22:46
13. Bahar Şenlikleri

Üniversitenin Osmanbey Yerleşkesi, beş gün sürecek olan bahar şenliklerinde birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak.
Birçok ünlü simanın katılacağı bahar şenliklerinde sanatçı Zeynep Dizdar, Feridun Düzağaç, Fatee, Mahmut Tuncer sahne alırken, Fatih Portakal’la çalar saat, Aykut Işıklar, M.Atilla Maraş, Prof. Serap Buyurgan, Doç. Dr. Osman Altıntaş, Hayri Ülgen, Altan Tanrıkulu söyleşide bulunacaklar.
Ulaşım Bahar şenlikleri boyunca üniversitesi ve belediye otobüsleri tarafından ücretsiz sağlanacaktır.

13. Bahar Şenliği programı

1. GÜN 16 MAYIS 2012 ÇARŞAMBA
14.00
Açılış
. Halk Oyunları Gösterisi: Harran Üniversitesi Ekibi
. Açılış Konuşmaları
. Stantların Gezilmesi
. Kano Gösterisi - Gölet
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
14.30
Sergi Açılışları
. Resim Sergisi:
Prof. Serap BUYURGAN
Doç. Dr. Osman ALTINTAŞ
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Merkezi Kafeterya Sergi Salonu
. Fotoğraf Sergisi: A.Rezzak ELÇİ
Yer: Fen-Edebiyat Fakültesi Sergi salonu
. Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği Bölümü Sergisi
Yer: Ziraat Fakültesi Sergi Salonu
15.30
Grup Campuse Band (Müzik Öğretmenliği Bölümü)
Pop – Rock Müziği
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
16.30
Söyleşi
“Görsel Sanatlar Eğitiminin Önemi”
Prof. Dr. Serap BUYURGAN
Doç. Dr. Osman ALTINTAŞ
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Fen-Ed. Büyük Amfi
16.30
Animasyon Gösterisi
HRÜ BESYO
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
18.00
Konser
Türkmeneli Müzik Takımı
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
20.30
Konser
Sıra Gecesi ve Eğlence
Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı

2. GÜN 17 MAYIS 2012 PERŞEMBE
11.00
Stantların Açılışı
13.00
Kano Gösterisi
Lazer Gösterisi
Yer: Osmanbey Yerleşkesi – Gölet
13.30
Kadınlar Basketbol Final Maçı
Kupa Töreni
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Spor Salonu
14.30
Erkekler Basketbol Final Maçı
Kupa Töreni
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Spor Salonu
15.00
Grup Anadolu(Müzik Öğretmenliği Bölümü)
Pop-Rock Müziği
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
15.30
Söyleşi
. Gazeteci –Yazar Aykut IŞIKLAR
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Fen-Edebiyat Büyük Amfi
20.00
Konser
Zeynep DİZDAR
Yer: Osmanbey Yerleşkesi

3. GÜN 18 MAYIS 2012 CUMA
07.00-10.30
Fatih PORTAKAL’ la Çalar Saat
Canlı Yayın
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Feyzullah Konağı
11.00
Stantların Açılışı
12.15
Kano Gösterisi
Lazer Gösterisi
Yer: Osmanbey Yerleşkesi - Gölet
13.00
Spor Karşılaşmaları
Bilek Güreşi - Masa Tenisi
Yer: Osmanbey Yerleşkesi
13.30
Erkekler Voleybol Final Maçı
Kupa Töreni
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Spor Salonu
14.00
Eğitim Fakültesi Halk Oyunları Ekibi
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
14.00
Söyleşi-Spor
. Hayri ÜLGEN (Spor Yazarı)
. Altan TANRIKULU (Spor Yazarı)
. Yrd. Doç. Dr. Recep CENGİZ (Moderatör)
Yer: Osmanbey Yerleşkesi BESYO Amfi
15.30
Kadınlar Voleybol Final Maçı
Kupa Töreni
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Spor Salonu
15.30
GRUP ÇINAR(Müzik Öğretmenliği Bölümü)
Halk - Pop Müziği
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
20.00
Konser
Mahmut TUNCER
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı

4.GÜN 19 MAYIS 2012 CUMARTESİ
11.00
Stantların Açılışı
12.15
Kano Gösterisi
Yelken Gösterisi
Yer: Osmanbey Yerleşkesi - Gölet
13.00
Animasyon Gösterisi
HRÜ BESYO
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
13.30
Spor Karşılaşmaları
Bilek Güreşi - Masa Tenisi
Yer: Osmanbey Yerleşkesi
13.30
Harran Üniversitesi Halk Oyunları Gösterisi
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
15.30
Tiyatro
Urfa’dan Manzaralar
Şanlıurfa Belediye Tiyatrosu
Osmanbey Yerleşkesi Ziraat Fak. Büyük Amfi
15.30
Grup GÜNEY(Müzik Öğretmenliği Bölümü)
Halk- Pop Müziği
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
17.00
Animasyon Gösterisi
HRÜ BESYO
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
20.00
Konser
FATE
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı

5. GÜN 20 MAYIS 2012 PAZAR
11.00
Stantların Açılışı
12.15
Kano Gösterisi
Yelken Gösterisi
Yer: Osmanbey Yerleşkesi-Gölet
13.00
Animasyon Gösterisi
HRÜ.BESYO
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
13.30
Harran Üniversitesi Halk Oyunları Gösterisi
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
14.00
Yüzme Yarışması
Yer: Osmanbey Yerleşkesi
Yüzme Havuzu
15.30
Grup ÇIRPINIŞ(Müzik Öğretmenliği Bölümü)
Halk - Pop Müziği
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
15.30
Söyleşi
“Rüya Şehir Urfa Üzerine” Söyleşi ve Belgesel Gösterimi
. Şair ve Yazar M.Atilla MARAŞ
Yer:Osmanbey Yerleşkesi Fen-Ede. Büyük Amfi
16.00
Satranç Turnuvası Finali
Yer: BESYO
20.00
Konser
Feridun DÜZAĞAÇ
Yer: Osmanbey Yerleşkesi Şenlik Alanı
22.00
Havai Fişek Gösterisi ve Kapanış
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Üniversite Camiası İle Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com