Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim 110 bin metre karelik alana park yapıldı

110 bin metre karelik alana park yapıldı

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2011 Perşembe 14:22
110 bin metre karelik alana park yapıldı

Şanlıurfa Belediyesi 2011 yılı içerisinde şuana kadar irili ufaklı 21 tane park yapıldı. Şuan ise irili ufaklı 10 parkın yapımı devam ediyor. Şuana kadar yapılan 21 parkın 110 bin metre karelik alana tekamül ettiği bildirildi. Şuan devam eden 10 parkın ise 58 bin metre karelik alanı hitap ediyor.
Şanlıurfa belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün, Mahmutoğulu Kulesi önündeki parkın yapımına birkaç gün içerisinde başlayacağı bildirildi.
Park Bahçe Müdürlüğü’nün şuana kadar yaptığı park bahçe -yeşil alanlarla ilgili yapılan ve tamamlanan çalışmalar arasında Karşıyaka-Sırrın, Tandoğan Cami yanı,Sancaktar parkı,Eyyüpkent Sağlık Ocağı yanı,Yenişehir Lisesi doğusundaki park,Mardin yolu petrol istasyonlarının yanı,Balıklıgöl Kale eteği düzenlemesi, Büyükyol Çıkışı,Köykent Cami yanı,Sıh Maksut, Kuyubaşı, Eyübnebi mahalle muhtarlığı önü ve taziye evi yanı ve diğerleri bulunuyor.
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com