Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor 11 Nisan Stadyumu satılıyor

11 Nisan Stadyumu satılıyor

İl Özel İdaresinde önemli konular görüşüldü. 11 Nisan stadyumu satışa çıkıyor.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2012 Salı 15:21
11 Nisan Stadyumu satılıyor

Şanlıurfa İl Genel Meclisi Mustafa Yavuz başkanlığında 2012 Kasım ayı olağan toplantısının 2. Birleşim gündem maddesinde önemli konular görüşüldü.

 

İl Genel Meclisi 2013 Bütçe görüşmelerine başladı. Yaklaşık bir ay sürmesi beklenilen bütçe görüşmelerinde  gelecek yıl, ağırlıklı olarak, köy yolları, içme suyu ve Eğitime fazla kaynak aktarılması planlanıyor.

 

Bugün yapılan 2. Birleşimde konuşan  İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, ‘’Bugün İl Genel Meclisimizin Kasım ayı 2.birleşimini gerçekleştirdik. Bazı aktarmalar söz konusuydu. Bütçede eksik olan bazı kalemlerdeki noktalarda biz plan bütçe komisyonuna havale ettik. Gerekli aktarmalar yapılacak. Yine Bütçe görüşmeleri devam ediyor. Sadece bir önergemiz vardı, Sayın İl genel meclis üyemiz Necmettin Sağlam’ın İl genel meclisimize sunmuş olduğu Bozova’daki yüzme havuzuyla ilgili bir önergesiydi. Bizlerde Spor komisyonumuza havale ettik. Orda ki eksiklik ve sıkıntılar nelerse komisyonumuz bir rapor şeklinde meclisimize sunacak bizlerde ona göre değerlendirmelerde bulunacağız.’’ Dedi.

 

11 NİSAN STADYUMU İHALEYE ÇIKIYOR

11 Nisan  Şehir stadyumunun  yerinin satış  ile ilgili bilgi veren İl Genel meclis Başkanı Yavuz’  11 Nisan meydan projesinin gerçekleşmesi için mevcut yerinin satış yetkisini sayın Valimiz Celalettin Güvenç ve encümen üyelerine verdik.  11 Nisan Stadyumunun yeri  yaklaşık olarak 42 dönüm.Bur alan üzerine belli bir kısımda Turizm amaçlı bir otel inşaatı , özel amaçlı proje  ve yeşil alan, otopark, vb donatılar yer alacak. Bu projenin gerçekleşmesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Faruk Çelik yakından takip ediyor. Bu proje ile Şanlıurfamız büyük bir meydana ve yeşil alana sahip olacaktır.

 

11 Nisan Meydan projesinin gerçekleşmesi için  42 dönümlük arazi için muhammen bedel olarak 39.650.000,00 TL biçilmiş ve ihalesi  8.11.12 tarihinde saat 11.00’de encümen salonunda  açık artırmayla satışı yapılacaktır.’dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfaspor Bandırma’ya 4 eksikle gitti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com