Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem 11 Nisan projesi hayata geçiyor

11 Nisan projesi hayata geçiyor

Şanlıurfa'nın mahkemelik olan en kıymetli arazisinin projesi nihayet çıktı.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2014 Salı 23:44
11 Nisan projesi hayata geçiyor

11 Nisan Stadyumu yıkıldı, yerine yapılması planlanan proje nihayet gün yüzüne çıktı.

Mimarlar odasının çizdiği proje sosyal medya kullanıcıları eleştirsede Büyükşehir Belediyesinin çizdiği proje sosyal medya kullanıcıların beğenisini aldı.

açılacak 35 metre yolun yanında büyük bir caminin bulunması, otoparkın yanında yaklaşık 3 dönüm ticari alan ve kalan yaklaşık 35 dönümün ise yeşil alan ve su hareketlerinin olduğu proje beğenildi.

 

Bilindiği gibi Şanlıurfa Mişlletvekili Çalışme ve Sosyal Gğüvenlik Bakanı Faruk Çelik'İn girişimleri ile spor bakanlığından alınan Şanlıurfa'nın en önemli yerinde bulunan saha yıkılarak en değerli arazi yeşil alan olmak üzere 400 proje vaadiyle Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine devredildi.

Mahkemelik olan arazinin mahkeme sürecinin sona gelinmesi ile birlikte beklenen proje çıktı. Büyükşehir Belediye bu çok önemli projeyi hayata geçirecek. 

İşte o proje...

YORUMLAR
  • yorum2014-11-12 11:54:17mehmet çelik

    Bence güzel bir proje olacak. ama su ahreketleri mutlaka olmalı. Atatürk barajının minyatürü yapılabilir, su tüneli yapılabilir, tünelde yürürken yağmurla ıslanmak güzel olur.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com