Advert
Advert
Advert

11 Nisan Kutlama mesajı yayımlandı

11 Nisan Kutlama mesajı yayımlandı
11 Nisan Kutlama mesajı yayımlandı

Özyavuz; "Şanlıurfamızın düşman işgalinden kurtuluşunun 90.yıldönümü kutlu olsun'' dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, Şanlıurfa'nın Fransız işgalinden kurtuluşunun 90.yılı için yazılı bir mesaj yayınlayarak tarihe önemli bir yere sahip olan kurtuluşunda gösterilen onurlu direnişin ve vatanın toprağı için neleri yaptıklarını herkese çok iyi gösterdiklerini dile getirdi.

Özyavuz ; "Şanlıurfa, 11 Nisan 1920'de halkın üstün mücadelesi sonunda, tarihte, kendi kendini kurtaran şehirlerden birisi olma onurunu Urfa'nın tarihine yazmıştır. 11 Nisan günü, Şanlıurfa halkı, tarihe onurlu bir şekilde ismini yazdırmıştır. Çok zor şartlar altında kazanılan bu zafer Urfa halkının vatanı için neleri göze aldığını çok iyi göstermiştir. Kurtuluşta şehit olanları tekrar rahmetle anıyor böylesi bir mücadele gösterdikleri için onların bize bıraktığı bu toprakları canımız pahasına koruyacağımızı bilmelidirler. Onların sayesinde şuan bu topraklar içersinde özgürce ve hür bir şekilde yaşayabiliyoruz.   Halkımızın 11 Nisan Kurtuluş Bayramını en içten dileklerimle kutlar, saygılarımı sunarım'' şeklinde konuştu.

11 NİSAN'A BİR KUTLAMA MESAJI DA BARIŞ DURAK'TAN

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz'un basın danışmanlığını yapan ayrıca Tatlıses Şirketler Gruop'da yöneticilik yapan Gazeteci- Yazar Barış Durak tüm Şanlıurfalıların 11 Nisan Kurtuluş Bayramını . Bu nedenle bir mesaj yayınlayan Barış Durak İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm Şanlıurfalıların her zamam hizmetlerinde olduklarını,kapılarının her zaman sonuna kadar açık oldığunu söyledi.
 
Şanlıurfa'nın Fransız işgalinden kurtuluşunun 90.yıldönümünü kutladığını belirten Barış Durak,Şanlıurfa'nın büyük bir destan yazdığını bu destanlada tüm dünyaya örnek olduğunun altını çizdi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu