Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem 11 Ekim 2016-Hava Durumu nasıl olacak? Günlük tahmin

11 Ekim 2016-Hava Durumu nasıl olacak? Günlük tahmin

Yapılan son değerlendirmelere göre; Kuzey, iç ve batı kesimlerin parçalı yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Sinop ve Ardahan çevrelerinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Şanlıurfa'da hava, İstanbul'da yağış var mı? Ankara'da hava sıcaklığı kaç derece? İzmir'de havalar nasıl olacak? Denizlerde hava, bu ve daha fazlası balikligol.com haberimzde...

Giriş Tarihi: 10 Ekim 2016 Pazartesi 06:22
11 Ekim 2016-Hava Durumu nasıl olacak? Günlük tahmin
Yapılan son değerlendirmelere göre; Kuzey, iç ve batı kesimlerin parçalı yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Sinop ve Ardahan çevrelerinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Şanlıurfa'da hava, İstanbul'da yağış var mı? Ankara'da hava sıcaklığı kaç derece? İzmir'de havalar nasıl olacak? Denizlerde hava, bu ve daha fazlası balikligol.com haberimzde... METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Yapılan son değerlendirmelere göre; Kuzey, iç ve batı kesimlerin parçalı yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Sinop ve Ardahan çevrelerinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzeybatı kesimlerde 1 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, zamanla Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da batı ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

UYARILAR

Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.

BÖLGELERİMİZDE HAVA MARMARA

Az bulutlu ve açık,zamanla parçalı güney ve doğusunun yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Doğusunda sabah saatlerinde yer yer pus bekleniyor.

BALIKESİR °C, 26°C

Parçalı zamanla çok bulutlu

BURSA °C, 25°C

Parçalı zamanla çok bulutlu

ISTANBUL °C, 23°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu

KIRKLARELI °C, 25°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu

EGE

Az bulutlu, zamanla kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İç kesimlerinde sabah saatlerinde yer yer pus bekleniyor.

A.KARAHISAR °C, 23°C

Az bulutlu, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu

AYDIN °C, 31°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu

IZMIR °C, 26°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı kuzeyi kesimleri çok bulutlu

MANISA °C, 28°C

Az bulutlu, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu

AKDENİZ

Parçalı ve az bulutlu, zamanla iç ve doğu kesimlerinin yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İç kesimlerinde sabah saatlerinde yer yer pus bekleniyor.

ADANA °C, 31°C

Parçalı bulutlu

ANTALYA °C, 28°C

Parçalı ve az bulutlu

HATAY °C, 28°C

Parçalı ve az bulutlu

ISPARTA °C, 25°C

Parçalı ve az bulutlu

İÇ ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu, zamanla kuzey kesimlerinin yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Kuzey ve batı kesimlerinde sabah saatlerinde yer yer pus bekleniyor.

ANKARA °C, 22°C

Parçalı zamanla kuzey kesimleri çok bulutlu

CANKIRI °C, 22°C

Parçalı yer yer çok bulutlu

KONYA °C, 24°C

Parçalı ve az bulutlu

NİĞDE °C, 23°C

Parçalı ve az bulutlu

BATI KARADENİZ

Parçalı yer yer çok bulutlu, Sinop çevrelerinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İç kesimlerinde sabah saatlerinde yer yer pus bekleniyor.

BARTIN °C, 22°C

Parçalı çok bulutlu

BOLU °C, 21°C

Parçalı çok bulutlu

DÜZCE °C, 22°C

Parçalı çok bulutlu

ZONGULDAK °C, 19°C

Parçalı çok bulutlu

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarının aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AMASYA °C, 21°C

Parçalı çok bulutlu

SAMSUN °C, 19°C

Parçalı çok bulutlu, sabah saatlerinde sağanak yağışlı

TOKAT °C, 22°C

Parçalı çok bulutlu

TRABZON °C, 19°C

Parçalı çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı

DOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık, zamanla kuzeydoğusunun parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Ardahan çevrelerinin yerel sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ERZURUM °C, 20°C

Parçalı ve az bulutlu

KARS °C, 21°C

Parçalı zamanla çok bulutlu

MALATYA °C, 27°C

Az bulutlu ve açık

MUŞ °C, 25°C

Az bulutlu ve açık

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

DIYARBAKIR °C, 30°C

Az bulutlu ve açık

GAZIANTEP °C, 29°C

Az bulutlu ve açık

SIIRT °C, 30°C

Az bulutlu ve açık

ŞANLIURFA °C, 31°C

Az bulutlu ve açık

DENİZLERDE HAVA

Gece saatlerinde Orta Karadeniz'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KARADENİZ

Hava Durumu: Parçalı çok bulutlu ve doğusu aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğudan, sabah saatlerinde doğusu güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa), öğle saatlerinden itibaren doğusu doğudan 4 ila 6 (30-50 km/sa), gece saatlerinde 7 (60 km/sa), Doğu Karadeniz'de doğu ve güneydoğudan, sabah saatlerinde kuzeybatıdan, batısı kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa), öğle saatlerinden itibaren batısı güneydoğudan 4 ila 6 (30-50 km/sa), gece 7 (60 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Orta Karadeniz 1,5 ila 2,5m, gece saatlerinde 2,0 ila 3,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

MARMARA

Hava Durumu: Parçalı yer yer çok bulutlu, Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

EGE

Hava Durumu: Az bulutlu, zamanla kuzeyi parçalı yer yer çok bulutlu,Rüzgar: Kuzey Ege 'de doğu ve kuzeydoğudan, akşam saatlerinden itibaren güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa), Güney Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan, akşam saatlerinden itibaren güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa) , güneyi kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Güney Ege'nin güneyi 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

AKDENİZ

Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu, Rüzgar: Batı Akdeniz'de batı ve güneybatıdan, akşam saatlerinde geneli kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa), Doğu Akdeniz'de batı ve güneybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, batısı 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ

Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, Rüzgâr: Batı ve güneybatıdan, öğle saatlerinde kuzeybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/sa) kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,5m Görüş: İyi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com