Advert
Advert
Advert

1001.ci seçmenin isyanı

1001.ci seçmenin isyanı
1001.ci seçmenin isyanı

Şanlıurfa’dan ise 349 aday adayın sadece AK Partiden olması gündemdeki sıcaklığını korurken, gazetelerde, Televizyonlarda ve internet sitelerinde aday adayların reklamları ve haberleri konuşuluyor.

 

Şanlıurfa fısıltı gazetesinin haberine göre, Şanlıurfa AK Partili bir aday adayının seçim çalışmaları esnasında esnaf ziyaretinde seçmenlerle tokalaşmasını birkaç gazete “Bin kişiyle tokalaştı” başlıklı haberde “Vatandaşlarla el sıkıştı tek tek öpüşüp tokalaşan AK Partili Milletvekili aday adayının adeta öpüşme rekoru kırdı” diye haberleştirilmişti.

 

Haber merkezimize gelen fısıltılara göre, esnafla tokalaşan aday adayının yanında bulunan bazılar aday adayının tokalaştığı kişilerin istatistiğini tutuyormuş. 1000 kişiye ulaşılınca, bu rakamı haberleştirilmesi gerekiyormuş. Bu nedenle o gün çalışmalar 1000.ci seçmenden sonra ara verilmiş.

 

Orada bulunan diğer esnaf ise tokalaşmak için el uzattığı fakat 1000 rakamının aşılmaması için elinin havada kaldığı, bu nedenle “1001.ci seçmen isyan bayrağı” çektiğini ifade ederek “Çok kırıldığını” çevresindekilere fısıldıyormuş.

Bu fısıltı kulaktan kulağa yayılıyormuş.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
DAEŞ’in giremediği tek ilçe
DAEŞ’in giremediği tek ilçe