Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi 100% Yerli Sermayeli Yapı Marketten 5.000 Kişiye İstihdam

100% Yerli Sermayeli Yapı Marketten 5.000 Kişiye İstihdam

Türkiye’nin en yaygın yapı marketi olma hedefiyle yola çıkan DİZAYN’IM Mağazaları, , ev yenilemede ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada sunan, geniş ürün yelpazesi ve toptan fiyatına perakende satışlarıyla büyük ilgi gören ilk mağazasından sonra ikinci mağazasını Başakşehir’de açtı.

Giriş Tarihi: 7 Mayıs 2014 Çarşamba 16:27
100% Yerli Sermayeli Yapı Marketten 5.000 Kişiye İstihdam

“Benim Evim, Benim Dizayn’ım” sloganıyla, mahallelerde özellikle kadınların ev yenileme, dekorasyon, ufak tadilat ihtiyaçlarına özgün, pratik ve hesaplı bir şekilde cevap vermeyi amaçlayan ve ilk mağazası ile büyük ilgi gören “DİZAYN’IM”   6 Mayıs Salı günü yapılan açılış töreni ile ikinci mağazasını Başakşehir’de açtı.

 

Mir Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mirmahmutoğulları, Başkan Yardımcısı Adil Mirmahmutoğulları, Yönetim Kurulu Üyeleri Kürşat Tüzmen, Hilmi Güler ve Mustafa Açıkalın’ ın hazır bulunduğu açılış, yönetim kurulu üyeleri ve BaşakşehirBelediye Başkanı Sn. Mevlüt Uysaltarafından yapıldı. 

 

%100 yerli sermaye ile kurulan DİZAYN’IM mağazalarında hedef 5.000 kişiye istihdam

 

“Mahalle ekonomisine katkı yapacağız, bin mağazaya ulaştığımızda 5 bin kişiyi istihdam edeceğiz”


Mir Holding Yönetimi Kurulu Başkanı İbrahim Mirmahmutoğulları, kaybolan mahalle kültürünü yaşatmaya katkı sunmanın yanı sıra,   mahalle ekonomisine de katkı yapacak yeni bir konseptle bu alana giriş yaptıklarını,  Dizayn'ım adlı kaliteli ve ucuz yapı market/ev yenileme zincirlerinin ağırlıklı bayanlara ve profesyonellere hitap edeceğini belirtti.  “ Toplam alan büyüklüğü 300 ila 600 metrekare arasında olacak bu mağazalarla, ilk etapta 10, ardından 100, devamında da 500 ve 1000 şube psikolojik sınırını aşmayı hedefliyoruz. 1000 adet rakamına ulaştığımızda toplamda 5 bin kişiye istihdam sağlayacağız" diye konuşan Mirmahmutoğulları, "Her mağaza için rafların içinde ki ürünler dâhil 1 milyon liralık yatırım ön görüyoruz. Mağaza başına 3 milyon liralık ciro hedefliyoruz. En ucuz bizde olacak diye bir iddiamız yok. Müşteride kaliteyi değerinde aldığı hissi uyanmalı" dedi.  

5.000 çeşit ürün

 

Mağaza raflarında 5 bin, dijital raflarda 50bin ürün yer alacak!

Mağazalarda, raflardan, 13  ana kategori ve  112 alt kategori de, 5000 çeşit ürün alınabilecek. Ürünlerin tamamı TSE ve elektrikli ürünler CE belgeli olacak. Standart dışı, risk barındıran ürünler bulunmayacak.  Dijital mağazada ise, 50.000 çeşit ürün sergilenecek ve pek çok banyo,  mutfak ve WC alternatifleri olacak. Dijital mağazadan piyasa fiyatlarının altında, pek çok ürün temin edilebilecek.

 

Dünyada benzeri olmayan innovatif ürünler satışta

 

Dünyada eşi benzeri olmayan, Dizayn Grup Ar-Ge çalışmaları sonucu üretilmiş yaşamı kolaylaştıran, enerji tasarrufu sağlayan benzersiz ürünler dikkat çekiyor…

 

Teknolojik fakat kullanımı kolay birçok değişik ürün sadece bu mağazalarda satışa sunuluyor. 43 m2ye sığdırılmış olağanüstü konforlu anne, baba ve 2 çocuğun konforlu ve şık bir şekilde yaşayabileceği ev modeli de birçok ailenin m2 sorununa çözüm getirecek cinsten. Bunun yanı sıra DİZAYN’IM mağazalarında görevli mimarların simülasyon teknolojisi ile evinizi, odanızı, banyonuzu mağazada tasarlayıp, bütçesini çıkartıp dilerseniz evinize uygulatabiliyorsunuz.

 

Dizayn Bina Çözümleri yaklaşımının geliştirdiği ve patenti kendilerine ait olan, yenilenebilir enerji ile evlerin ısıtma ve soğutma ihtiyacını mükemmel bir şekilde çözen teknolojisi ve farklı birçok ürün de bu mağazalarda müşteriler ile paylaşılıyor.

Mahalledeki çözüm ortağınız!

 

Çerçeve yapılmasında, su kaçağı bulmaya, cam takılmasından, elektrik tesisat/su/ısıtma  işlerine kadar  kadınların imdadına yetişecek !

 

DİZAYN’IM zincirlerinde satış sonrası hizmet de verilecek. Islak hacimlerin renovasyonu,  banyo ve mutfak kurulumu yapılacak. Hatta çilingir hizmeti, anahtar kopyalama, batarya kaçağı giderme, batarya  değişimi, cam takılması, çerçeve yapılması, matkap isleri, elektrik tesisatı, su kaçak tespiti gibi evlerde sıkça yaşanan sorunlara da çözümler sunulacak.  

 

Dünyada tek Türkiye’de ilk

Ortaya konan konsept ile, dünyada da benzeri olmayan bir çalışmaya imza attıklarını söyleyen Mirmahmutoğulları "önce İstanbul Avrupa yakasında,  sonra Asya yakasına,  sonra tüm Türkiye'de,  daha sonrada dünyaya açılma hedeflerinin olduğunu" söyledi.  

 

 

DİZAYN GRUP hakkında

 

1987 yılında, ısıtma ve sıhhi tesisat sektöründe proje geliştirmek ve uygulamak amacıyla kurulan Dizayn Grup, 1992 yılının Eylül ayında yerden ısıtma borularını, ardından da bina içi temiz su borularını üretmeye başladı. Şu an Mir Holding grup şirketlerinin en büyüğü konumundadır.

Plastik boru kullanımının yaygınlaştırılması için birçok eğitim ve tanıtım faaliyeti düzenleyen Dizayn Grup; Çorlu, Azerbaycan ve Trabzon’daki üretim tesislerinde, 35.000 m²’nin üzerinde kapalı ve 100.000 m²’nin üzerinde açık alanda üretim yapmaktadır.

 

 

Orta Doğu, Güney Amerika, Batı ve Doğu Avrupa, Rusya, Türk Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika, Uzak Doğu ve Avustralya bölgeleri başta olmak üzere 80’in üzerinde ülkeye ihracat yapan Dizayn Grup’un geliştirmiş olduğu ürünlere ait 100’ün üzerinde patenti bulunmaktadır.

 

 “Beyin Göçüne Karşı Beyin Gücünü Teşvik Ediyoruz” kampanyası, Dizayn Grup tarafından 1996’dan beri başarı ile sürdürülen ve ülkemizin geleceğine katkı sunmada büyük önem arz eden bir projedir. İlk basın lansmanı 2002 yılında yapılan kampanya ile hedeflenen, üretken beyinlerin yurt dışına çıkmasını önlemek ve ekonomiye kazandırılabilecek projelere destek vermektir.

 

Sorumluluklarımızı biliyoruz. Dünyanın Dizayn’a ihtiyacı var!

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com