Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim 100 bin metre karelik alan çimlendirilecek

100 bin metre karelik alan çimlendirilecek

Şanlıurfa Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü, Yaklaşık 7 ay sürecek çimlendirme sezonunda 100 bin metre karelik alanın çimlendirecek.

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2011 Salı 16:00
100 bin metre karelik alan çimlendirilecekPark ve Bahçe Müdürlüğünün çimlendireceği alanlar arasında TOKİ içerisi, Yeni Yapılan Kurtuluş Parkı, Mahmutoğlu Kulesi çevresi ve yapımı halen devam eden Beykapısı Parkı, Yeşildirek Körlü Kavşak çevresi gibi yerler bulunuyor.

Şanlıurfa Belediyesi Park ve Bahçe Müdürü İmam Katı, “Ekim ayının ortalarında başladığımız çimlendirme sezonumuz Nisan 2012’ye kadar devam edecek.
Bu süre içerisinde 100 bin metre karelik alanı çimlendireceğiz. Şanlıurfa Belediyesi olarak yeşil bantlar, yeni park ve bahçelerle yeşil alanımızı her geçen dönem içerisinde artırıyoruz. Şuan ki yeşil alanımız bir milyon 200 metre kareyi geçti. Şanlıurfa’ya uzun aralıklarla gelen ziyaretçilerimiz kentimizdeki yeşil alanın miktarının ne kadar çok artığının farkına varıyor. Çoğu zaman da bunu bizlerle paylaşıyorlar. Vatandaşlarımızdan ricamız. Yeşil alanlarımızı koruyalım. Daha yaşanılır bir Urfa için başkanımız Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın talimatları çerçevesinde yürütüyoruz.” Dedi.
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com