Advert
Advert
Advert

Urfa'da AK Parti rüzgârı esiyor

1 Kasım seçimleri öncesi Şanlıurfa'da AK Partiye katılımlar devam ediyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, Şanlıurfa’da adeta AK Parti rüzgârı estiriyor.

Urfa'da AK Parti rüzgârı esiyor
Urfa'da AK Parti rüzgârı esiyor7 Haziran seçimlerinde AK Partinin Şanlıurfa’da yaşadığı oy kaybı sonrası, genel merkez tarafından 1 Kasım seçimleri için Şanlıurfa’da 1. sıradan aday gösterilen Faruk Çelik etkisini göstermeye devam ediyor.
Şanlıurfa’ya ayak basar basmaz bağımsız olarak seçimlere girmeyi planlayan İbrahim Tatlıses ve İbrahim Toru ile görüşüp AK Parti lehine çekilmelerini sağlayan Bakan Faruk Çelik’e teveccüh günden güne artmaya devam ediyor.
İki bağımsız adayın AK Parti lehine çekilmelerinin ardından MHP’li Meclis Üyesi ile Yöneticileri de soluğu AK Partide aldı.
Geçtiğimiz günlerde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan’ın girişimleriyle partisinden istifa ederek AK Partiye katılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Harran Belediye Meclis Üyesi Mustafa Şahin’in ardından, AK aday Bakan Faruk Çelik’in girişimleriyle MHP İl Başkan Yardımcısı Abdülkerim Koç, eski MHP Eyyübiye İlçe Başkanı Ali Tutak ve MHP Eyyübiye İlçe Yönetim Kurulu üyesi Halil Demircan ile bazı üyeler de AK Partiye katıldı.
Bakan Faruk Çelik tarafından rozetleri takılan MHP’liler, Şanlıurfa’ya hizmet etmenin yolunun AK Partiden geçtiğini belirttiler.

MHP Meclis İbrahim Tatlıses İbrahim Toru Mustafa Şahin Abdülkerim Koç Halil Demircan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu