Advert
Advert
Advert

Urfa'da seçim'e itiraz var!

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ve Mahmut Kaçar birlikte İl Seçim Kurulları'na giderek, 1 Kasım Seçimlerinde blok oy kullanıldığını söyleyerek bazı sandıklar hakında itirazda bulundu

Urfa'da seçim'e itiraz var!
Urfa'da seçim'e itiraz var!


1 Kasım erken seçimlerinde usulsüzlük olduğu gerekçesiyle AK Parti İl ve İlçe yönetimleri bugün Şanlıurfa Adliyesine gelerek itirazda bulundular. İl başkanı Beyazgül; "itirazlarımızı verdik şimdi hukuk çerçevesinde devam edeceğiz diyerek oyların tekrardan sayılmasını istiyoruz" dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül açıklamasında;  “ Bugün saat 15:00 ‘danevvel 13 İlçemizde bir kısım sandıklara bunlar blok oy kullanılan yerler. Geçersiz oylara ilişkindir, itirazlarımızı verdik. Şimdi hukuk çerçevesinde haklarımızı sonuna kadar aramaya devam edeceğiz. Esasen 9 Milletvekilimizi çıkarmış bulunmaktayız. Buna rağmen halkımızın iradesi neyse olduğu gibi yansısın diye bu itirazlarımızı yapmış bulunmaktayız" dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba konuşmasında şunları söyledi:  “ Geçen 7 Haziran seçimlerinde de böyle bir algı yaratıldı. Bütün vatandaşlar gerçekten çok da rahatsız oldu. Gerçekten halkın helal oylarıyla bizler seçildik. Halkın oylarına sahip çıkacağız. Bu bir algı operasyonudur. Allah’ın izniyle hemşerilerimiz rahat olsun. 9 Milletvekilimiz çıkmıştır biz oylarımıza sahip çıkacağız" diye konuştu.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba Seçim 1 Kasım blok oy sandıklar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik