Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem 1 günde asfaltlayıp trafiğe açıyorlar

1 günde asfaltlayıp trafiğe açıyorlar

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Kent merkezinde yer alan Asfalt Caddesi ve Samsat Meydanı'nın yollarının 1 günde asfaltlayıp trafiğe açarken Eyyübiye ilçesinde yeni kazandırdığı Eski Briketçiler Sitesi Bulvarının da asfaltlama çalışması başlattı.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2015 Pazartesi 16:59
1 günde asfaltlayıp trafiğe açıyorlar

 

Asfalt Caddesi ve Samsat Meydanında yaşanan trafik yoğunluğunun önüne geçmek için geçtiğimiz günlerde yeni yol düzenlemesine giden Büyükşehir Belediyesi, bölgede revizyon çalışmaları başlatarak eskiyen asfaltın yerine standartları yüksek yeni yollar kazandırdı.

Trafik akışının aksamaması için çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürerek 1 günde yolları asfaltlayarak araç trafiğine açan Büyükşehir Belediyesi, tarihi mekanlara giden en işlek caddelerin standartlarını yükseltti.

Şanlıurfa'nın tüm ilçelerinde olduğu gibi kent merkezinin dört bir yanında çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi'nin özverisi, vatandaşların takdirini topluyor.

EYYÜBİYE, YENİ BULVARA KAVUŞUYOR.

Eyyübiye ilçesinde Briketçiler Sitesi’nin istimlak sorunun çözüp Briketçi esnafının yeni yerine taşınmasını sağladıktan sonra bölgeye yeni bir bulvar kazandırmak için çalışma başlatan Büyükşehir Belediyesi, söz konusun yolun asfalt çalışmalarına başladı.

Eyyübiye bölgesindeki trafik akışını oldukça rahatlatacağına inanılan yolda hummalı bir çalışma başlatan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bulvarı 1 gün gibi kısa sürede asfaltlayarak araç trafiğine açmayı hedefliyor.

Çalışmalardan dolayı memnun olan Bölge halkı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi'ye teşekkür etti.

Bölge esnafı olan Celal Bulut," Allah razı olsun yollarımız eskiden çok kötüydü sağolsunlar yollarımızı şimdi yapıyorlar, asfalt yapıyorlar, Büyükşehir'e teşekkür ediyoruz" dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

227 hakim ve savcının ihraç edildi-İşte ihraç edilenlerin isim listesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com