Advert
Advert
Advert

1. Gençlik Şöleni Sona Erdi

1. Gençlik Şöleni Sona Erdi
1. Gençlik Şöleni Sona Erdi

Şanlıurfa Belediyesi'nce Hayati Harrani Gençlik ve Kadın Destek Eğitim Merkezi'nde bu yıl ilki düzenlenen "1. Gençlik Şenliği" düzenlenen konser ve ödül töreninin ardından sona erdi.

     6–7–8 Nisan 2010 tarihleri arasında düzenlenen "1. Gençlik Şenliği" kapsamında organize edilen futbol, basketbol, masa tenisi ve satranç müsabakalarında dereceye girenlere ödüllerinin verildiği kapanış töreninde Grup Turkuaz, Hayatı Harran-ı mahalle sakinlerine bir konser verdi.

    Seslendirdikleri birbirinden güzel Türkçe ve Kürtçe şarkılarla gençleri ve çocukları eğlendiren Grup Turkuaz'ın konserine mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Seslendirilen türküler eşliğinde halay çekenlerin oldukça güzel vakit geçirdikleri gözlendi.

    Konserin ardından ödül törenine geçildi. 3 gün süren "1. Gençlik Şenliği" kapsamında düzenlenen futbol, basketbol, masa tenisi ve satranç müsabakalarında dereceye girenlere ödülleri Şanlıurfa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Kapaklı ve diğer davetliler tarafından verildi.

    Hayati Harrani Gençlik ve Kadın Destek Eğitim Merkezi'nde düzenlenen kapanış törenine, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Kapaklı'nın yanı sıra Sosyal APK Proje Koordinatörü Yasemin Savaş, Güler Kama, Hayati Harrani Gençlik ve Kadın Destek Eğitim Merkezi sorumluları, kursiyerleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.   

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa'da Vatandaşın kafası iyice karıştı
Urfa'da Vatandaşın kafası iyice karıştı
Şanlıurfa sınırında hareketli günler…
Şanlıurfa sınırında hareketli günler…