Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem (02,06,206) Türkiye genelinde hava durumu

(02,06,206) Türkiye genelinde hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Yapılan son değerlendirmelere göre Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile Kırklareli, Sakarya, Artvin, Ardahan, Van, Hakkari çevreleri ve İstanbul'un kuzeybatı ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2016 Perşembe 08:15
(02,06,206) Türkiye genelinde hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinde hava sıcaklığının 1 ila 3 derece artarak mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi bekleniyor.


Yapılan son değerlendirmelere göre Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile Kırklareli, Sakarya, Artvin, Ardahan, Van, Hakkari çevreleri ve İstanbul'un kuzeybatı ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

Marmara: Az bulutlu zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Kırklareli ve Sakarya çevreleri ile İstanbul'un kuzeybatı ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Ege: Az bulutlu ve açık zamanla iç kesimlerinin yer yer parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Akdeniz: Az bulutlu ve açık zamanla Batı Akdeniz'in iç kesimlerinin yer yer parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İç Anadolu: Az bulutlu zamanla parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Eskişehir çevreleri ve Ankara'nın batı kesimleri, akşam saatlerinden sonra Ankara ve Çankırı çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Batı Karadeniz: Az bulutlu zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Düzce ve Bolu çevreleri, Akşam saatlerinde Kastamonu ve Karabük çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Orta Ve Doğu Karadeniz: Az bulutlu zamanla parçalı yer yer çok bulutlu, Artvin çevreleri ve Rize'nin doğu ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Doğu Anadolu: Az bulutlu zamanla doğusu parçalı yer yer çok bulutlu, Ardahan, Van ve Hakkari çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Güneydoğu Anadolu: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Bazı illerde hava:

Bursa az bulutlu zamanla parçalı bulutlu 34,

İstanbul az bulutlu zamanla parçalı ve çok bulutlu 30,

İzmir az bulutlu zamanla parçalı bulutlu 35,

Adana az bulutlu ve açık 30,

Burdur az bulutlu ve açık zamanla parçalı bulutlu 33,

Ankara az bulutlu zamanla parçalı ve çok bulutlu 30,

Konya az bulutlu zamanla parçalı bulutlu 31,

Bolu az bulutlu zamanla parçalı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 29,

Samsun az bulutlu zamanla parçalı bulutlu 26,

Trabzon parçalı ve çok bulutlu 26,

Erzurum az bulutlu zamanla parçalı ve çok bulutlu 20,

Diyarbakır az bulutlu ve açık 32,

Gaziantep az bulutlu ve açık 33

Siirt az bulutlu ve açık 30,

Şanlıurfa az bulutlu ve açık 36. (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com