Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya "Memlekette daha özgür basın, daha özgür ifade" projesi

"Memlekette daha özgür basın, daha özgür ifade" projesi

BM-GYC, "Memlekette daha özgür basın, daha özgür ifade" adlı projesi için Avrupa Komisyonu'na başvurdu.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2014 Salı 17:10

BM-GYC Avrupa Komisyonu’na “Memlekette daha özgür basın, daha özgür ifade” adlı proje başvurusunda bulundu.

Batman Mezopotamya Havzası Gazeteci ve Yayıncılar Cemiyeti Neva Ajans’ın desteğiyle Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilen, sivil toplum kuruluşlarının gelişimi ve faaliyetlerinin yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirilen “Civil SocietyFacility Operating Grants to IPA CSO Associations Support to regional thematic associations” başlıklı destek faaliyetine “More freedom of the press more freedom for your lands and express”(memlekette daha özgür basın, daha özgür ifade) adlı bir proje başvurusunda bulundu.

Proje kabul edildiği takdirde basın sendikasının kurulması, objektif basın anlayışının yaygınlaştırılması, basın yayın faaliyetlerinin Avrupa kriterlerine göre gerçekleştirilmesi, lise ve üniversite başta olmak üzere haber alma hakkı ve basın konusunda toplumsal farkındalık yaratılması gibi hedeflerin gerçekleştirileceği belirtildi. (Veysi Rüzgar-İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com