Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Şahin: Bir olmalıyız

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Şahin: Bir olmalıyız

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarına yaptığı ziyaretler kapsamında Denizli'ye gelen Sait Şahin burada yaptığı açıklamada, Müslümanların küfre karşı birlik beraberlik içinde olması gerektiğine vurgu yaptı.

Giriş Tarihi: 17 Ekim 2015 Cumartesi 13:08
 HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Şahin: Bir olmalıyız

HüDA PAR Denizli İl Teşkilatından bir heyetin Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin'e eslik ettiği bir heyet Denizli'de sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulundu.  Şahin ziyaretlerde birlik beraberlik mesajı verdi.

İlk ziyaretini Anadolu Gençli Derneğine yapan HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Şahin burada yaptığı değerlendirmede, "Bizler hem inancımızın bir gereği hem de yaşadığımız ülkenin siyasi ve  sosyal meselelerini kardeşlerimizle değerlendirmek adına bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bizler yine Müslüman olmamızın bir gereği olarak küfrün bir olmasına karsın beraber olmak durumundayız. Belki her birimiz farklı yapılar içinde mücadele ediyor olabiliriz ama bu bizim bir araya gelmemize engel değildir. İslam'ın Müslümanların, toplumun ve memleketin umum menfaatleri sözkonusu olduğunda kişisel ve grupsal hesap ve çıkarları bir tarafa bırakmalıyız." Dedi.  
 

Şahin'in, beraberindeki heyetle daha sonra Denizli Eğitim Bir Sen Şubesini ziyaret etti. Şahin'i karşılayan Eğitim Bir Sen Denizli Şube Başkanı Kazım Tefçi bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Şahin burada seçimleri gündemine alarak, "Bizler HUDA PAR olarak  seçimden ve sandıktan daha önemli şeyler olduğuna inanıyoruz. Memleketin maslahatı seçimden, sandıktan daha önemlidir. Toplumun insani ve İslami damarının canlandırılması her şeyden daha önemlidir. Toplumdaki insani ve İslami damar canlandırılırsa hepimiz kazanırız, yoksa hepimiz kaybederiz." İfadelerine yer verdi.
 

Ziyarette duyduğu memnuniyetleri dile getiren Denizli Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Kazım Tefçi "Sizleri böyle birinci ağızdan dinlemek bizleri memnun etti" dedi. (Ahmet Ural-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vekil Ayhan serbest bırakıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com