Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim D.Ü İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri devam ediyor

D.Ü İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri devam ediyor

Dicle Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü tarafından "İş Sağlığı ve Güvenliği" eğitimleri devam ediyor. Eğitimler personeller ve akademisyenlerin katılımı ile kongre merkezinde gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2015 Çarşamba 18:13
 D.Ü İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri devam ediyor

20 konu başlığı ve üç sınıf altında Prof. Dr. Ali Ceylan, Yrd. Doç. Dr. Orhan Arpa, Yrd. Doç. Dr. Vedat Veli Çay, Yrd. Doç. Dr. Feyyaz Duralp tarafından verilen eğitim toplamda 10 gün devam edecek.

Eğitimlerin amacının iş kazalarını ve meslek hastalığını önlemek olduğunu vurgulayan eğitmenler, Dicle Üniversitesi bünyesinde farklı birimlerde çalışan işçi ile personellerin daha verimli ve sağlıklı koşullar içinde çalışabilmeleri için kazalara karşı alınması gereken önlemlerle tedbirlerin değerlendirilmesi hakkında gerekli bilgiler verdi.

Eğitimlerden toplamda 4 bin personel yararlanacak ve verilen eğitimlerin ardından personeller sınava tabi tutulacaklar. Sınavın sonucunda başarı elde edenlere katılım belgesi takdim edilecek.

(İLKHA)                                                                       

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com