Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Belsan Çalışanlarına İş Güvencesi

Belsan Çalışanlarına İş Güvencesi

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarına devam eden AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, bugün Belsan çalışanları ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 27 Mart 2014 Perşembe 20:45
 Belsan Çalışanlarına İş Güvencesi

Belsan, taşeron ve diğer sözleşmeli olarak çalışanların, işten çıkarılma dedikodularına son veren Demirkol, ‘biz kimsenin ekmeğiyle, kimsenin işiyle, kimsenin huzuruyla oynamaya gelmedik. Gelmekte istemiyoruz. Bizim seçilmemizin sebebi, insanların ekmek sahibi olmasıdır’ dedi.

Şehir içi toplu taşıtların bulunduğu toplama merkezine giden AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, burada Belsan çalışanları tarafından karşılandı. 3 günden az bir sürenin kaldığı yerel seçimlere hazırlanan Demirkol, burada Belsan çalışanlarına hitap ederek, usulsüz bazı dedikodulara cevap vererek kimseyi işinden etmeyeceğiz. Dedi.

Başkan Adayı Demirkol burada Belsan’da çalışan yaklaşık 100 kişilik bir grup tarafından karşılandı. Belsan çalışanları ile birlikte görüş alış verişinde bulunan Demirkol, Belediye personeli, Belsan ve taşeron işçilerin çalıştıkları alandan yeni dönemden sonra çıkarılma dedikodularına yanıt verdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, ‘Bu seçim öncesinde bir hassa sizinle ilgili olabilir, belediye personeli ile ilgili olabilir, taşeron işçileri ile ilgili olabilir, Belsan çalışanları ile ilgilide olabilir, bir takım dedikodular var. Yeni belediye kuruluyor, yeni belediye kurulduğu zaman yeni bir kadro gelecek. Ve dolayısıyla hepinizin işine son verilecek. Deniliyor, öyle bir şey yok…

Demirkol, ‘Biz kimsenin ekmeğiyle, kimsenin işiyle, kimsenin huzuruyla oynamaya gelmedik, gelmekte istemiyoruz. Bizim seçilmek istememizin sebebi insanların ekmek sahibi olması, insanların huzurlu olması, huzurunun devam etmesi, herkes eski işine devam edecek. Herhangi kimsenin işten çıkarılması söz konusu değildir. Yine taşeron işçilerle ilgili bir dedikodu var. Diğer partilerimiz bunların işine belediye tarafından son verileceği söyleniyor, bunun propagandasını yapıyorlar. Buradan size ilan, vaat ediyorum. Hiç kimse işinden olmayacak, herkes eski işine devam edeceğini söyledi.

İşten çıkarılma dedikodularını bu sözlerle tamamlayan Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, destek isteyerek, ‘Türkiye’ye örnek bir Haliliye için çalışacağımızı vaat ediyorum.’ Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com