Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi FIRINCILAR ODASINDAN ESNAFA DUYURU

FIRINCILAR ODASINDAN ESNAFA DUYURU

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2011 Çarşamba 13:35
   FIRINCILAR ODASINDAN ESNAFA DUYURU
  Şanlıurfa Fırıncılar Odasından fırıncı esnafına uyarı geldi.

Şanlıurfa Fırıncılar Odası başkanı Mehmet Emin Karaatlı’dan GSM (Gayri Sıhhi Müessese Ruhsatı ) ruhsatı olmayan fırıncılara uyarı geldi. Karaatlı, bir de KOSGEP’ten düşük faizle kredi almak isteyen fırıncıların bir an önce müracaatta bulunmalarını istedi.

Konu ile ilgili olarak basın açıklamasında bulunan oda Başkanı Karaatlı; “GSM ruhsatı olmayan tüm fırıncı esnafımızın bir an önce bu ruhsatı almaları gerekir. Ruhsat almak için bir an önce başvuruda bulunsunlar” dedi.  Karaatlı, GSM Ruhsatı almayanların cezai işlemlerle karşı karşıya kalacaklarını belirtti.

KOSGEP’in orta ve küçük ölçekli esnafa verdiği kredi için de başvuruda bulunmak isteyen fırıncıların bir an gerekli evraklarını hazırlayarak başvuruda bulunmalarını isteyen Karaatlı, “Başvuru ile ilgili bilgi almak isteyen fırıncıların gerekli bilgileri almak için Şanlıurfa Fırıncılar Odası ile irtibata geçsinler. Bu konuda tüm esnafımıza gerekli bilgilendirmede bulunacağız” dedi.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com